MOSiR 2003-2004 Mińsk Mazowiecki - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Buttony

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 86, wczoraj: 259
ogółem: 149 070

statystyki szczegółowe

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość

Zegar

Wydarzenia

W najbliższym czasie...

  • autor: robigo, 2014-03-08 20:47

26 kwiecień 2014 (sob.) Sęp Żelechów - MOSiR (U-12) godz. 13.30.

27 kwiecień 2014 (niedz.) Pogoń II Siedlce - MOSiR (U-11) godz. 11.00.

27 kwiecień 2014 (niedz.) UKS 6 (U-11) - UKS 9 Siedlce godz. 10.00 Orlik SP 6.

 

30 kwiecień - 2 maj 2014  Finały Ogólnopolskie turnieju Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku.

 

04 maj 2014 (niedz.) MOSiR (U-11) - Pogoń I Siedlce godz. 11.00 Orlik SP 6.

07 maj 2014 (sr.) MOSiR (U-12) - Promyk Sobolew godz. 18.00 ul. Sportowa 1.

03/04 maj 2014 Wektra Zbuczyn - UKS 6 (U-11).

 

10 maj 2014 (sob.) UKS 6 (U-11) - VK godz. 10.00 Orlik SP 6.

 

11 maj 2014 (niedz.) MOSiR (U-11) - Błękitni St. Węgr. godz. 10.00 Orlik SP 6.

11 maj 2014 (niedz.) Pogoń Siedlce - MOSiR (U-12) godz. 14.00 ul. Jana Pawła II 6. 

 

13 maj 2014 (wt.) MOSiR (U-11) - UKS 9 Siedlce godz. 18.00 Orlik SP 6.

 

16 - 18 maj 2014  Spring Football Festivall - Olecko 2014.

 

17 maj 2014 HHC - MOSiR (U-11) godz.11.00.

17/18 maj 2014 Błękitni St. Węgr. - UKS 6 (U-11).

 

23 maj 2014 (pt) MOSiR (U-12) - UKS 9 Siedlce godz. 18.00 ul. Sportowa 1.

 

25 maj 2014 (niedz.) Naprzód Skórzec - UKS 6 (U-11) godz. 13.30.

 

31 maj/01 czerwiec 2014 Wilga Miastków - MOSiR (U-12).

31 maj/01 czerwiec 2014 Wektra Zbuczyn - MOSiR (U-11).

31 maj 2014 (sob.) UKS 6 (U 11) - Pogoń II Siedlce godz. 10.00 Orlik SP 6.

 

08 czerwiec 2014 (niedz.)  MOSiR (U-11) - VK godz. 11.00 Orlik SP 6.

07/08 czerwiec 2014 Pogoń I Siedlce - UKS 6.

 

14 czerwiec 2014 (sob.) UKS 6 - MOSiR (U-11) godz. 10.00 Orlik SP 6.

 

20 - 22 czerwiec 2014  Turniej Białystok 2004/2005/2006.

 

17 - 26 sierpień 2014  Obóz sportowy Kołobrzeg 2014.

 


Aktualności

Wyjazdowy weekend

  • autor: robigo, 2014-04-24 11:51

  W sobotę (26.04) o godz. 13.30 zagramy z Sępem Żelechów w lidze U-12.

  Kadra na mecz: J. Jachacy, D. Strach, B. Misiurski, F. Krzymowski, M. Dębski, J. Nojszewski, K. Krupieńczyk, M. Pędowski, P. Czajka, M. Rońda, B. Turczyk, A. Cyran, Sz. Mika, I. Flis.

  Wyjazd w sobotę o godz. 11.30 ze Sportowej.

  W niedzielę (27.04) o godz. 11.00 zagramy z drużyną Pogoni II Siedlce w lidze U-11.

  Kadra na mecz: F. Malka, D. Strach, J. Gałązka, D. Budkiewicz, E. Wójcik, R. Perzanowski, M. Woś, K. Jackowski, K. Szczęsny, J. Wawer, M. Paska, A. Rosłoniec, P. Karłowicz, B. Sowa, J. Włodarek, J. Konstanty, H. Śledziewski.

  Wyjazd na mecz w niedzielę o godz. 9.20 ze Sportowej.


ŻYCZENIA

  • autor: KMISIURSKI, 2014-04-17 16:39

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych,


Życzymy dużo zdrowia, pogody ducha,


Smacznego jajka, mokrego dyngusa.


I skaczącej kiełbaski.


DRUGA WYGRANA W LIDZE U-12

  • autor: KMISIURSKI, 2014-04-17 16:34

MOSIR MMZ 7-1 NAPRZÓD SKÓRZEC


LIGA U-11 WYSTARTOWAŁA

  • autor: KMISIURSKI, 2014-04-17 16:31

 

MOSIR MMZ 6-2 NAPRZÓD SKÓRZEC


W Wielki Czwartek ze Skórcem

  • autor: robigo, 2014-04-15 22:48

  W czwartek (17.04) rozegramy dwumecz z drużyną Naprzodu Skórzec.

  Najpierw o godz.10.00 zmierzymy się w lidze U-11.

  Kadra na mecz: D. Strach, F. Malka, J. Gałązka, A. Cyran, E. Wójcik, R. Perzanowski, M. Woś, M. Dębski, K. Szczęsny, J. Wawer, M. Paska, A. Rosłoniec, P. Karłowicz, B. Sowa, J. Włodarek, J. Konstanty, H. Śledziewski.

  Zbiórka na mecz godz. 9.00 SP 6.

  Z kolei o godz. 12.00 zagramy z Naprzodem w lidze U-12.

  Kadra na mecz: Malka Franciszek, Jachacy Jakub, Misiurski Bartłomiej, Krzymowski Filip, Jackowski Kacper, Nojszewski Janusz, Krupieńczyk Kamil, Pędowski Mateusz, Czajka Piotr, Rońda Marcin, Turczyk Bartłomiej, Budkiewicz Damian, Mika Szymon, Flis Igor.

  Zbiórka o godz. 11.00 na Sportowej.


RUSZYŁA LIGA

  • autor: KMISIURSKI, 2014-04-13 13:14

MOSiR MIŃSK MAZOWIECKI  7-0  WATRA MROZY

fotki na fanpage 


Udane występy w Białymstoku

  • autor: robigo, 2014-03-23 21:09

  To był bardzo wartościowy weekend spędzony w Białymstoku.

  W sumie, w ciągu dwóch dni, rozegraliśmy cztery sparingi z BSP Jagiellonią Białystok 2003. Dwukrotnie graliśmy po 7 w polu, dwukrotnie zagraliśmy także po 9.

  Mecze sobotnie to nasze oswajanie się z naturalnym boiskiem i dominacja gospodarzy (3,4 kwarta w dziewiątkach). Muszę przyznać, że Jagiellonia zaskoczyła nas swoją dojrzałą i agresywną grą.

  Mecze niedzielne  z kolei, to nasza odpowiedź na to, co wydarzyło się dzień wcześniej. W konsekwencji, na stronie Jagiellonii pojawiła się informacja, że grali z drużyną MOSiR-u 2002...smiley. Można żałować jedynie tego, że na sparingi do Białegostoku, nie pojechało aż 9 (ogranych już w lidze) chłopców.

  Dziękuję trenerowi Przemkowi za zaproszenie i pomoc przy organizacji naszego wyjazdu. Z pewnością, bardzo fajnie będziemy wspominali ten wyjazd.

  Oprócz nas swoje mecze rozegrała także drużyna MOSiR-u 99 (trenera Roberta Stelmacha). Oni także zaliczyli bardzo udane występy.

FOTKI Jagiellonia Białystok 2003


Archiwum aktualności


Kalendarium

25

04-2014

piątek

26

04-2014

sobota

27

04-2014

niedziela

28

04-2014

pon.

29

04-2014

wtorek

30

04-2014

środa

01

05-2014

czwartek

Reklama

Najnowsza galeria

Nowa galeria
Ładowanie...

Ostatnie spotkanie

MOSIR MIŃSK MAZOWIECKINaprzód Skórzec
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI 6:2 Naprzód Skórzec
2014-04-17, 10:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Błękitni Stoczek Węgrowski 1:14 Wektra Zbuczyn
Pogoń Siedlce I 2:1 Pogoń Siedlce II
Hutnik Huta Czechy 5:16 UKS 6 MIŃSK MAZ.
UKS 9 Siedlce 15:2 Victoria Kałuszyn
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI 6:2 Naprzód Skórzec

Najbliższe spotkanie

Pogoń Siedlce IIMOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
Pogoń Siedlce II   MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
2014-04-27, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Pogoń Siedlce I - Błękitni Stoczek Węgrowski
UKS 6 MIŃSK MAZ. - UKS 9 Siedlce
Pogoń Siedlce II - MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
Naprzód Skórzec - Hutnik Huta Czechy
Victoria Kałuszyn - Wektra Zbuczyn